Lukostreľba pre deti a mládež

Deti milujú strieľanie z luku, luky a šípy sú pre nich odvekým spojením s prírodou, lovom, Indiánmi i príbehmi hrdinov z knižiek a televízie /Winnetou, Robin Hood, moderný Arrow/.

Detské lukostrelecké akcie organizujeme podľa želania na rôzne udalosti: Dni detí, Narodeninové večierky, Detské tábory a pod. Vždy sú všetky deti odmenené za výkony krásnymi lukostreleckými diplomami.

Bežné typy akcií:

  • Indiánsky deň – prídeme ako ozajstní Indiáni!  v ndiánskych kostýmoch a nášelníckych čelenkách ... strieľanie v indiánskych disciplínach /lov medveďa, jeleňa.../, súťaž v zostreľovaní klobúka z figuríny a pod.
  • Juniorská olympiáda v lukostreľbe – strieľanie na rôzne terče z rôznych vzdialeností, praskanie balónov pomocou vystrelených šípov, bodovacie kartičky pre každého strelca, v závere vyhlásenie víťazov a medajlový ceremoniál pre najlepších s cenami

  • Horsa na lov – koľko zvieratiek sa podarí deťom uloviť? Strieľanie na autentické modely zvierat v teréne, okruh so zvieratami umiestnenými v rozličných polohách na trati - v tráve, húšťave, na strome a pod., simulácia naozajstného lovu v prírode

         Cena:   249 EUR  /2-3 hodiny zábavnej streľby/

 

Dominika Mirgová s Lukostrelec.com, HelpFest - benefičná akcia pre hendikepované deti

 


Detské akcie
Tréningy a inštruktáže
Zábavné súťaže